E32D401HPN302QDD0U
MFR.Part #
E32D401HPN302QDD0U
Description
-10%~+30% -40℃~+105℃ 28.6mm 3000uF 400V 63.5mm - Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS