EMLA250ARA331MJA0G
MFR.Part #
EMLA250ARA331MJA0G
JLCPCB Part #
C6033834
Package
SMD,D10xL10.3mm
Description
-40℃~+105℃ 10.3mm 10mm 25V 3000hrs@105℃ 330uF 425mA@120Hz ±20% SMD,D10xL10.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS