AFK337M35G24B-F
MFR.Part #
AFK337M35G24B-F
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10mm 2000hrs@105℃ 330uF 35V 80mΩ@100kHz 850mA@100kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS