AFK336M50E16B-F
MFR.Part #
AFK336M50E16B-F
Description
-55℃~+105℃ 195mA@100kHz 2000hrs@105℃ 33uF 50V 6.5mm 680mΩ@100kHz 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS