EMVE6R3ARA472MMH0S
MFR.Part #
EMVE6R3ARA472MMH0S
Description
-40℃~+105℃ 1.296A@100kHz 16.5mm 18mm 2000hrs@105℃ 4700uF 6.3V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS