EKRG500ELL100MF07D
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKRG500ELL100MF07D
JLCPCB Part #
C5113590
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10uF 2.5mm 44mA@120Hz 50V 6.3mm 8mm ±20% 插件,D6.3xL8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS