AVS476M50F24B-F
MFR.Part #
AVS476M50F24B-F
Description
-40℃~+85℃ 10.2mm 2000hrs@85℃ 255mA@10kHz 4.2Ω@120Hz 47uF 50V 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS