E91F401VND681MA65U
MFR.Part #
E91F401VND681MA65U
JLCPCB Part #
C3723932
Package
Plugin,D35xL67.5mm
Description
-25℃~+105℃ 129mΩ@120Hz 22.5mm 3.2A@120Hz 35mm 400V 5000hrs@105℃ 67.5mm 680uF ±20% 插件,D35xL67.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS