ELE-630ELL470MHB5D
MFR.Part #
ELE-630ELL470MHB5D
JLCPCB Part #
C178284
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
10000hrs@105℃ 11.5mm 3.5mm 47uF 63V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS