EMVA6R3ARA221MF55G
MFR.Part #
EMVA6R3ARA221MF55G
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 220uF 5.2mm 6.3V 6.3mm 95.04mA@100kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS