E32D251HPN602TEA5U
MFR.Part #
E32D251HPN602TEA5U
JLCPCB Part #
C3816003
Package
Bolt,D76.2xL104.78mm
Description
-10%~+50% -40℃~+105℃ 104.78mm 2000hrs@105℃ 250V 31.75mm 6000uF 76.2mm 螺栓,D76.2xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS