EMVA630ARA4R7ME55G
MFR.Part #
EMVA630ARA4R7ME55G
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 30mA@100kHz 4.7uF 5.2mm 5mm 63V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS