E37L451CAN392MDE3U
MFR.Part #
E37L451CAN392MDE3U
Description
-40℃~+85℃ 19A@3kHz 26mΩ@120Hz 28.6mm 3900uF 450V 63.5mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS