E36L501CPN222MDB7U
MFR.Part #
E36L501CPN222MDB7U
Description
-40℃~+85℃ 12.6A@3kHz 2200uF 28.6mm 500V 63.5mm 63mΩ@120Hz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS