ERLA201LIN142KR50M
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ERLA201LIN142KR50M
JLCPCB Part #
C1608486
Package
Plugin,D30xL52.5mm
Description
-25℃~+85℃ 14.2mm 1400uF 200V 3000hrs@85℃ 30mm 5.95A@120Hz 52.5mm ±10% 插件,D30xL52.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS