E92F401VND272MUA0U
MFR.Part #
E92F401VND272MUA0U
JLCPCB Part #
C6028816
Package
Plugin,D45xL102.5mm
Description
-40℃~+85℃ 102.5mm 22.5mm 2700uF 400V 45mm 5000hrs@85℃ ±20% 插件,D45xL102.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS