E36F401CGN222MDA5U
MFR.Part #
E36F401CGN222MDA5U
Description
-40℃~+85℃ 14.8A@3kHz 2200uF 28.6mm 39mΩ@120Hz 400V 63.5mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS