EKMH101VNN222MQ50U
MFR.Part #
EKMH101VNN222MQ50U
JLCPCB Part #
C1605217
Package
Plugin,D25.4xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 113mΩ@120Hz 2000hrs@105℃ 2200uF 25.4mm 3.036A@100kHz 50mm ±20% 插件,D25.4xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS