IAUTN12S5N017ATMA1
MFR.Part #
IAUTN12S5N017ATMA1
JLCPCB Part #
C20190989
Package
HSOF-8-1
Description
1.7mΩ@10V 10.74nF 120V 145nC@10V 3.08nF 3.6V 314A 358W 68pF N-Channel HSOF-8-1 MOSFETs ROHS