IMT65R107M1HXUMA1
MFR.Part #
IMT65R107M1HXUMA1
JLCPCB Part #
C20191543
Package
HSOF-8-1
Description
-55℃~+175℃ 138W 141mΩ@18V 15nC@400V 26A 496pF 5.7V@2.6mA 6.5pF 650V 75pF HSOF-8-1 MOSFETs ROHS