IAUTN12S5N018GATMA1
MFR.Part #
IAUTN12S5N018GATMA1
JLCPCB Part #
C20190990
Package
HSOG-8-1
Description
-55℃~+175℃ 1.8mΩ@10V 10.74nF 120V 145nC@10V 3.08nF 3.6V@270uA 310A 358W 68pF N-Channel HSOG-8-1 MOSFETs ROHS