SMA6J48AFL-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMA6J48AFL-TP
JLCPCB Part #
C19993007
Package
DO-221AC(SMA-FL)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 48V 58.9V 600W@10/1000us 7.8A@10/1000us 77.4V TVS Unidirectional DO-221AC(SMA-FL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS