BAS70T-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BAS70T-TP
JLCPCB Part #
C5952120
Package
SOT-523
Description
100nA@50V 1V@15mA 70V 70mA SOT-523 Schottky Diodes ROHS