SMAF12A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMAF12A-TP
JLCPCB Part #
C19993061
Package
DO-221AC(SMA-FL)
Description
-55℃~+175℃ 12V 14.7V 19.9V 1uA 20.1A@10/1000us 400W@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-221AC(SMA-FL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS