SMA6J43CAFL-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMA6J43CAFL-TP
JLCPCB Part #
C19993001
Package
DO-221AC(SMA-FL)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 43V 52.8V 600W@10/1000us 69.4V 8.7A Bidirectional TVS DO-221AC(SMA-FL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS