P6KE120A-AP
MFR.Part #
P6KE120A-AP
JLCPCB Part #
C19990401
Description
-55℃~+175℃ 102V 120V 165V 1uA 3.6A TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS