SMA6J10AFL-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMA6J10AFL-TP
JLCPCB Part #
C19992674
Package
DO-221AC(SMA-FL)
Description
-55℃~+150℃ 10V 12.3V 17V 35.3A@10/1000us 5uA 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-221AC(SMA-FL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS