DMTH10H038SPDWQ-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DMTH10H038SPDWQ-13
JLCPCB Part #
C19950010
Package
PowerDI5060-8(TYPEUxD)
Description
-55℃~+175℃ 100V 25A 33mΩ@10V 39W 4V@250uA PowerDI5060-8(TYPEUxD) MOSFETs ROHS