DMTH10H032SPSWQ-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DMTH10H032SPSWQ-13
JLCPCB Part #
C19950008
Package
PowerDI5060-8
Description
-55℃~+175℃ 100V 25A 32mΩ@10V 38W 4V@250uA 8nC@10V N-Channel PowerDI5060-8 MOSFETs ROHS