AVEK107M25F24T-F
MFR.Part #
AVEK107M25F24T-F
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10mm 2.7Ω@120Hz 222.5mA@10kHz 25V 5000hrs@105℃ 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS