AVE474M50B12T-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AVE474M50B12T-F
Description
-40℃~+85℃ 10.5mA@10kHz 2000hrs@85℃ 352.73Ω@120Hz 470nF 4mm 5.3mm 50V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS