AVEK107M10F24T-F
MFR.Part #
AVEK107M10F24T-F
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 100uF 10V 222.5mA@10kHz 4.3Ω@120Hz 5000hrs@105℃ 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS