SEK471M050ST
MFR.Part #
SEK471M050ST
JLCPCB Part #
C4155500
Package
Plugin,D13xL21mm
Description
-55℃~+105℃ 13mm 2000hrs@105℃ 21mm 340mΩ 470uF 50V 5mm ±20% 插件,D13xL21mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS