AVGA226M16C12T-F
MFR.Part #
AVGA226M16C12T-F
Description
-40℃~+105℃ 16V 2000hrs@105℃ 21.1Ω@120Hz 22uF 5mm 6mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS