SPA331M02R
MFR.Part #
SPA331M02R
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2.8mm 2V 3.5A@100kHz 330uF 7mΩ Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS