SLPX821M180A7P3
MFR.Part #
SLPX821M180A7P3
JLCPCB Part #
C2620907
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 180V 2.86A@120Hz 22mm 243mΩ@120Hz 3000hrs@85℃ 40mm 820uF ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS