381LX681M180H052
MFR.Part #
381LX681M180H052
JLCPCB Part #
C2621294
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
180V 22mm 50mm 680uF ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS