1.5SMC15A TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1.5SMC15A TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1984414
Package
SMC
Description
1.5kW@10/1000us 12.8V 15V 21.2V 5uA 71A TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS