1.5SMC150A TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1.5SMC150A TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1984415
Package
SMC
Description
1.5kW@10/1000us 128V 150V 207V 5uA 7.2A TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS