1.5SMC75A TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1.5SMC75A TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1983877
Package
SMC
Description
1.5kW@10/1000us 103V 14.6A 5uA 64.1V 75V TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS