1.5SMC10A TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1.5SMC10A TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1984409
Package
SMC
Description
1.5kW@10/1000us 103A 10V 10uA 14.5V 8.55V TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS