AVGA228M25P44T-F
MFR.Part #
AVGA228M25P44T-F
Description
-40℃~+105℃ 16mm 17mm 2000hrs@105℃ 210mΩ@120Hz 2200uF 25V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS