EEE-HB1H470P
MFR.Part #
EEE-HB1H470P
Description
-40℃~+105℃ 10.5mm 10mm 170mA@10kHz 2000hrs@105℃ 47uF 50V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS