381LQ681M400A452
MFR.Part #
381LQ681M400A452
JLCPCB Part #
C3725189
Package
Plugin,D35xL47mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.12A@120Hz 2000hrs@105℃ 268mΩ@120Hz 35mm 400V 47mm 680uF ±20% 插件,D35xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS