715P103516LD3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
715P103516LD3
JLCPCB Part #
C3800336
Package
Plugin,P=18.3mm
Description
-55℃~+85℃ 10nF 500V、1.6kV ±5% 插件,P=18.3mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS