AFC105M50B12B-F
MFR.Part #
AFC105M50B12B-F
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 199Ω@120Hz 1uF 30mA@100kHz 4mm 5.4mm 50V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS