AFC105M50B12T-F
MFR.Part #
AFC105M50B12T-F
JLCPCB Part #
C2442992
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 1uF 22.5mA@120Hz 50V 5Ω ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS