AFC105M35B12B-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AFC105M35B12B-F
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 199Ω@120Hz 1uF 35V 4mm 5.4mm 60mA@100kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS