381LX473M025A062
MFR.Part #
381LX473M025A062
JLCPCB Part #
C2621828
Package
Plugin,D35xL63mm
Description
25V 35mm 47000uF 63mm ±20% 插件,D35xL63mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS