THF476K035P1G-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
THF476K035P1G-F
Description
-55℃~+125℃ 110mΩ 35V 47uF ±10% - Tantalum Capacitors ROHS